ÁRAMVÉDŐ KAPCSOLÓ JEL1A 2P 40A/30mA 40541
Write a review for the product
| Típus | ? |
| Modell | JEL1A |
| Névleges feszültség | 230V |
| Névleges áram | 40A |
| Megszakítóképesség | 6 kA |
| Pólusok száma | 2 |
| Discount Group | B |
| Szivárgó áram | 30mA |
| Típus | RCCB |
| Méretek (mm) | L:72/W:35/H:81 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Műszaki jellemzők:
- Névleges áramerősség: 10-100 ?
- Névleges üzemi feszültség: 230/400V; 50/60Hz
- Névleges maradékáram: 30/100/300/500 mA
- Pólusok száma: 2/4
- Túlfeszültség-kopásállóság: ?2000V
- Rövidzárlati áram kopásállósága: 6000? -
IP kód: IP>20
- Környezeti hőmérséklet : -10°÷65o?
- Beépítési magasság: 2000 m-ig
Szerelés: Függőlegesen DIN sínre
Szabványok: EN 61008-1; EN 61008-2; EN 60947-1
Product reviews
No reviews for this product yet