IPARI VENTILLÁTOR IAS- D250 FEHÉR
Write a review for the product
Technikai sajátosságok
| Modell | IAS |
| Névleges feszültség | 220V |
| Teljesítmény | 60W |
| Maximális levegő űrtartalom | 800 m3/h |
| Zajszint | 56 db(A) |
| Percenkénti fordulatszám | 1300 |
| Irányítószám | IP-X4 |
| Discount Group | D |
| Átmérő | 250mm |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet