GRF4 LED GROUND FIXTURE 5W 4000K IP65 220V 24° 96GRF4/524220
Write a review for the product
| Modell | GRF4 |
| Névleges feszültség | 220V |
| Teljesítmény | 5W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 350lm |
| Luminous efficiency | 70lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 24° |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 80x65 |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet