GRF51 LED GROUND FIXTURE 10W 4000K IP65 220V 60° 96GRF51/1060220
Write a review for the product
| Modell | GRF51 |
| Névleges feszültség | 220V |
| Teljesítmény | 10W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 900lm |
| Luminous efficiency | 90lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 60° |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 230x88 |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet