GRF53 LED GROUND FIXTURE 15W 3000K IP65 220V 60° 96GRF53/156022W
Write a review for the product
| Modell | GRF53 |
| Névleges feszültség | 220V |
| Teljesítmény | 15W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 1350lm |
| Luminous efficiency | 90lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Sugárzási szög | 60° |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 260x100 |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet