GRF53 LED GROUND FIXTURE 15W 4000K IP65 220V 60° 96GRF54/2090220
Write a review for the product
| Modell | GRF54 |
| Névleges feszültség | 220V |
| Teljesítmény | 20W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 1760lm |
| Luminous efficiency | 88lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 90° |
| Test színe | Fekete |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | 315x140 |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet