GRF001/T2 LED SMD 1W 4000K IP65 SZÜRKE 96GRFLED001/T2
Write a review for the product
| Modell | GRF001 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 1W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 70lm |
| Luminous efficiency | 70lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Rozsdamentes acél/Alumínium |
| Méretek (mm) | 70x70 |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet