DALI CC LED DRIVER 80W 25-42VDC 1550-2000mA 99DALI80200042
Write a review for the product
| Teljesítmény | 80W |
| Irányítószám | IP20 |
| Discount Group | C |
| Bemeneti feszültség | 198-264V AC |
| Kimeneti feszültség | 25-42V |
| Dimmerek | Igen |
| Méretek (mm) | L:655/W:30/H:21 |
| Márka | LIFUD |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet