ELMARK TÁPEGYSÉG LED PANELHEZ 24W 99DRIVERPN24
Write a review for the product
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 24W |
| Discount Group | C |
| Bemeneti feszültség | 230V AC |
| Kimeneti feszültség | 50-84V DC |
| Dimmerek | Nem |
| Méretek (mm) | L:89/W:38/H:22 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet