ELMARK LED LÁMPA PEAR A80 15W E27 230V MELEG FEHÉR 99LED722
Write a review for the product
| Modell | LED PEAR |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 15W |
| Foglalat | ?27 |
| Fényáram | 1200lm |
| Luminous efficiency | 80lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-3000 |
| Sugárzási szög | 160° |
| Discount Group | F |
| Fényforrás színe | Meleg fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | Nem |
| Méretek (mm) | L:153/D:80 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet