ELMARK LED IZZÓ GLOBE G45 6W E27 230V HIDEG FEHÉR 99LED801
Write a review for the product
| Modell | GLOBE |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 6W |
| Foglalat | ?27 |
| Fényáram | 540lmlm |
| Luminous efficiency | 90lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 6400 |
| Sugárzási szög | 240° |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Hideg fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | No |
| Méretek (mm) | L:80/D:45 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet