ELMARK LED G95 MILKY WHITE 7,2W E27 230V 4000K 99LED838W
Write a review for the product
| Modell | LED G95 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 7,2W |
| Foglalat | E27 |
| Fényáram | 806lm |
| Luminous efficiency | 112lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | NEM |
| Méretek (mm) | L:95/H:136 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet