ELMARK LED IZZÓ STICK T45 15W E27 230V 2700K 99LED901
Write a review for the product
| Modell | LED STICK |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 15W |
| Foglalat | ?27 |
| Fényáram | 1350lm |
| Luminous efficiency | 90lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-3000 |
| Sugárzási szög | 180° |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Meleg fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | NEM |
| Méretek (mm) | L:140/D:45 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet