ELMARK LED STICK T37 9W E27 230V CCT- ADJUSTABLE 99LED902CCT
Write a review for the product
| Modell | LED STICK |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 9W |
| Foglalat | ?27 |
| Fényáram | 810lm |
| Luminous efficiency | 90lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 3000/4000/6500 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | CCT |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | NEM |
| Méretek (mm) | L:37/H:113 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet