ELMARK LED IZZÓ STICK T37 9W E27 6000-6400K 99LED903CW
Write a review for the product
| Modell | LED STICK |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 9W |
| Foglalat | ?27 |
| Fényáram | 720lm |
| Luminous efficiency | 80lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 6000-6400K |
| Sugárzási szög | 180° |
| Discount Group | F |
| Fényforrás színe | Fehér |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | Nem |
| Méretek (mm) | L:118/D:37 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet