ELMARK LED IZZÓ CANDLE C37 SMD2835 8W E14 230V MELEG FEHÉR 99LED917
Write a review for the product
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 8W |
| Foglalat | E14 |
| Fényáram | 800lm |
| Luminous efficiency | 100lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 2700 |
| Sugárzási szög | 180° |
| Discount Group | C |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | NEM |
| Méretek (mm) | L:100/D:37 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet