BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1500MM) 1X24W 6200K-6500K IP65 9BM124LEDCW
Write a review for the product
| Modell | BELLA |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 24W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED csövek T8 Elmark |
| Fényáram | 1920lm |
| Luminous efficiency | 80lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 6200-6500 |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Felületre szerelhető |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Méretek (mm) | L:1570/W:106/H:110 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet