BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 2x10W 4000K-4300K IP65 9BM210LED
Write a review for the product
| Modell | BELLA |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 20W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED csövek T8 Elmark |
| Fényáram | 1600lm |
| Luminous efficiency | 80lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000-4300 |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Felületre szerelhető |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Méretek (mm) | L:670/W:131/H:100 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Product reviews
No reviews for this product yet