EMOS töltő- és adatkábel 2.0 USB-C / USB-C, 1 m, fekete SM7028BL
Write a review for the product
| szín | fekete |
|---|---|
| hossz | 1 m |
| csatlakozók | „C” csatlakozó – „C” csatlakozó |
| anyag | PVC |
| használat | töltés/adat |
| USB verzió | 2.0 |
Egyéb paraméterek
| adatátviteli sebesség | 480 Mbit/s (High Speed) |
|---|---|
| maximális áram | 5 A |
| maximális teljesítmény | 100 W |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
Product reviews
No reviews for this product yet