Energizer Alkaline Power AA ceruza alkáli elem LR6 bl/4
Write a review for the product
ENERGIZER Alkaline Power AA,LR6 elem
1,5V-os AA ceruza elem
Az Energizer® Alkaline Power a világszerte ismert márka minőségét kínálja alapvető energiaigényei kielégítésére.
Kialakításuknak köszönhetően még jobb teljesítményre képesek, szivárgásmentességük pedig szintén tovább fejlődött
Tartós,Energizer alkáli elem,minden nap használt készülékeihez.
PL:Távirányító,óra,rádió,fényképezőgép,elemlámpa,játékok,gps,pda,bébiőr,walkie talkie stb
| Márka | Energizer |
| Típus | Alkaline Power |
| Jelölés | AA (ceruza) |
| Kémia | Alkáli (tartós elem) |
| Névleges feszültség | 1,5V |
| Tölthető | Nem |
| Méret | 50,5x14,5mm |
| Kapacitás, max. | 2800mAh |
| Tömeg | 23g |
| Egyéb jelölés | E91, LR6, AA,15A,MN1500,AM3,ceruza,stilo,mignon |
| EAN | 7638900246599 |
| Kiszerelés | 4db/bliszter, 96db/karton |
| Ár | 1db elem ára (rendelhető min.4db elem) |
Product reviews
No reviews for this product yet