LED CLASSIC MR16 3W(32W) 345LM GU10 NW
Write a review for the product
| foglalat | GU10 |
|---|---|
| fény színe | természetes fehér |
| helyettesítő | 32 W |
| fényáram | 345 lm |
| fogyasztás | 3 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| dimmelhető | nem |
| forma | MR16 |
| színhőmérséklet | 4 000 K |
| sorozat | CLASSIC |
| fényhasznosítás | 115 lm/W |
| energiaosztály | E |
| sugárzási szög | 100° |
| élettartam | 30 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| teljesítménytényező | 0,40 |
| kapcsolási ciklusok száma | 30 000 |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra >80 |
| chipek típusa | SMD |
| chipek száma | nincs megadva |
| feszültség | 230 V~/50 Hz |
| méretek | 50 × 50 × 55 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| támogatott OS | – |
| kompatibilitás | – |
| protokoll | – |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | nem |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | nem |
| jelátviteli frekvencia | – |
Product reviews
No reviews for this product yet