RECESSED ROUND DOWN LIGHT EL-259RD GU10 FEHÉR 92EL259RD
Vélemény írása a termékről
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | max:8W |
| Test színe | Fehér |
| Alak | Kerek |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP20 |
| Discount Group | C |
| Csavarnyílás átmérője | 90 mm |
| Az anyag típusa | Alumínium |
| Méretek (mm) | D:100/H:52 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről