RAY LED GROUND FIXTURE 24V/20W 5000K IP67 96RAY24/20
Vélemény írása a termékről
| Modell | RAY |
| Névleges feszültség | 24V |
| Teljesítmény | 20W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED |
| Fényáram | 1200lm |
| Luminous efficiency | 87lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5000 |
| Sugárzási szög | 90° |
| Test színe | Szürke |
| Szerelési módszer | Beépített szerelés |
| Irányítószám | IP67 |
| Discount Group | C |
| Az anyag típusa | Alumínium/Rozsdamentes acél |
| Méretek (mm) | 90x200 |
| Garancia |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről