BERLIN 100W LED SMD STREET LIGHT 98BERLIN100SMD
Vélemény írása a termékről
| Modell | BERLIN |
| Teljesítmény | 100W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED SMD |
| Fényáram | 15000lm |
| Luminous efficiency | 150lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 5500 |
| Sugárzási szög | 70x145° |
| Test színe | Szürke |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Átlagos élettartam | 35000h |
| Az anyag típusa | Alumínium/PC |
| Érzékelők | Nem |
| Méretek (mm) | L:611/W:89/H:240 |
| Márka | ELMARK |
| *Megjegyzés | HIGH LUMEN |
| Garancia |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről