PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 150W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK 98PRAGUE150/W
Vélemény írása a termékről
| Modell | PRAGUE |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 150W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED SMD |
| Fényáram | 18000lm |
| Luminous efficiency | 120lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Szürke |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Fehér |
| Átlagos élettartam | 35000h |
| Az anyag típusa | Alumínium/PC |
| Méretek (mm) | 610*253*88mm |
| Garancia |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről