PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK 98PRAGUE250/W
Vélemény írása a termékről
| Modell | PRAGUE |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 250W |
| Tartalmazza a fényforrást | LED SMD |
| Fényáram | 30000lm |
| Luminous efficiency | 120lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Test színe | Szürke |
| Irányítószám | IP65 |
| Discount Group | C |
| Fényforrás színe | Fehér |
| Átlagos élettartam | 35000h |
| Az anyag típusa | Alumínium/PC |
| Méretek (mm) | 660*265*89mm |
| Garancia |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről