HÚSPULT VILÁGÍTÓ LED FÉNYCSŐ 18W 1200mm T8 99LED962M
Vélemény írása a termékről
| Modell | LED TUBE T8 |
| Névleges feszültség | 230V |
| Teljesítmény | 18W |
| Foglalat | G13 |
| Fényáram | 1170lm |
| Luminous efficiency | 65lm/W |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Sugárzási szög | 300° |
| Discount Group | C |
| Átlagos élettartam | 30000h |
| Dimmerek | Nem |
| Méretek (mm) | L:1200/D:26 |
| Márka | ELMARK |
| Garancia |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről