GP ReCyko NiMH Akkumulátor HR6 (AA) 2600mAh 2db B25272
Vélemény írása a termékről
| akkumulátor mérete | AA |
|---|---|
| kémiai összetétel | NiMH |
| kategória/sorozat | ReCyko |
| tölthető | igen |
Egyéb paraméterek
| kapacitás | 2 600 mAh |
|---|---|
| feszültség | 1,2 V |
| típus | HR6 (AA ceruza) |
| üzemi hőmérséklet | -20 °C és +50 °C |
| töltési ciklusok száma | több, mint 300 |
| súly | 31 g |
| max. tárolási idő | nincs megadva |
| márka | GP |
| méretek | 14,5 × 50,5 mm |
| értékesítési csomagolás | 2 db, kis papír doboz |
| EAN | 4891199212567 |
|---|---|
| Csomagolás | 2/20/200/12600 |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről